Orka Holding, deprem bölgesindeki mağazalarını hizmete aldı

Orka Holding, şubat ayında yaşanan Kahramanmaraş ve Hatay merkezli depremlerin ardından ekonomik ve sosyal yaşamın canlanmasına katkı sunmak amacıyla Damat Tween, D'S damat ve Beverly Hills Polo Club mağazalarını yeniden hizmete açtı.

Yayınlanma Tarihi:

Paylaş:

Holding açıklamasına göre, global moda kuruluşu, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Osmaniye ve Şanlıurfa’da olmak üzere toplam 25 mağazasının kapılarını afet sonrası 4 aylık aradan sonra ilk kez açtı. Bölgedeki mağazalarında 150 çalışana sahip olan grup, 12 kişiye de yeni istihdam yarattı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, afetin yaşandığı ilk günden itibaren bölge halkının yaralarını bir nebze de olsa sarmak için önemli sorumluluklar üstlendiklerini belirterek, yardımlarının sürdüğünü ifade etti.

Türkiye’yi yasa boğan bu acının unutulmayacağını aktaran Orakçıoğlu, “Bize düşen görev, bundan sonra bölgedeki vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze de olsa sarmak. Onların yeni umutlarla hayata tutunmalarını sağlamak bizim için hem vatandaşlık hem de insanlık görevi. Bölgenin yeniden yapılanması ve ekonomik kalkınmasına hizmet için elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman gayret göstereceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİLİ İÇERİKLER

Küresel ham çelik üretimi kasımda yüzde 3,3 arttı

Küresel ham çelik üretimi kasımda yüzde 3,3 artış gösterdi.

Altında son durum: Altının kilogram fiyatı 1 milyon 978 bin liraya yükseldi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 1 milyon 978 bin liraya çıktı.

FAST işleminde üst limit 50 bin TL’ye yükseltildi

Merkez Bankası, FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) Sistemi'nde üs limiti 50 bin TL'ye yükseltti.

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Merkez Bankası, politika faizini beklentiler dahilinde 250 baz puan artırarak, yüzde 42,5 seviyesine çekti. Karar metninde, "Parasal sıkılaştırma sürecini destekleme amacıyla kullandığı sterilizasyon araçlarının çeşitliliğini artırarak miktarsal sıkılaştırmaya devam edecektir" denildi.