Mubitek’e KALBİR’den “İnovatif Ürün Geliştirme En İyi Uygulama” ödülü

Yayınlanma Tarihi:

Paylaş:

Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan tasarım ve yazılım alanında faaliyet gösteren mühendislik firması Mubitek’e, Kalite Birliği Derneği’nden (KALBİR) “İnovatif Ürün Geliştirme En İyi Uygulama” ödülü verildi.

Ödül töreninin ardından değerlendirmelerde bulunan Mubitek Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş, “Bursa merkezli KALBİR’den bu ödülü layık görülmek, başarımızın adında ‘kalite’ geçen bir kurum tarafından ödüllendirilmesi firmamız adına oldukça gurur verici” dedi.

Mubitek’in, önüne koyduğu hedeflerle geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü belirten Dr. Gül Çiçek Zengin Bintaş, bu dönem için uluslararası bildirilere ağırlık verdiklerini söylerken “Firmamızda istihdam ettiğimiz kalifiye personelimiz, iş alanımız dahilinde ulusal ve uluslararası bildiriler hazırlama konusunda da yetkin. İşte bu noktada da her geçen gün yaptıklarımızın ve yazdıklarımızın üzerine katıyoruz. Yazılan bildiriler aracılığıyla Mubitek’in marka algısına da katkı konduğunun farkındayız. İşte bu bakış açısıyla personelimizi teşvik ediyor, koşulsuz destekliyoruz. Hatta ve hatta teşvik olması adına çeşitli yarışmalarla, proje ve bildiri yazımı alanında rekabeti artırarak gelişimine olanak sağlıyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİLİ İÇERİKLER

Memur ve Emeklilere Ne Kadar Zam Yapılacak?

Milyonlarca memur ve emeklinin merakla beklediği zamlı maaşlar için geri sayım başladı. TÜİK, 3 Temmuz'da haziran ayı enflasyon...

Küresel ham çelik üretimi kasımda yüzde 3,3 arttı

Küresel ham çelik üretimi kasımda yüzde 3,3 artış gösterdi.

Altında son durum: Altının kilogram fiyatı 1 milyon 978 bin liraya yükseldi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 1 milyon 978 bin liraya çıktı.

FAST işleminde üst limit 50 bin TL’ye yükseltildi

Merkez Bankası, FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) Sistemi'nde üs limiti 50 bin TL'ye yükseltti.